Farsang az oviban
Ma van az óvodában
a farsangi bál napja.
Édesanyám jelmezemet
két kezével varrta.
Mókázunk és táncolunk
az összes bút feledve,
bárcsak az év minden napja
ily vidáman telne!
Ma van az óvodában
a farsangi bál napja.
Édesanyám jelmezemet
két kezével varrta.
Mókázunk és táncolunk
az összes bút feledve,
bárcsak az év minden napja
ily vidáman telne!
Felhasználási feltételek
Értesítést kérek
Jelentés küldése
Saját hozzászólásaim