Olvasósegéd

Bódai-Soós Judit: Tanáraimnak

pedagógusnapra

Első nap az iskolában
kicsi voltam és ijedt,
de egy kedves tanár néni
megfogta a kezemet.

Bátorított, hogy ne féljek,
és sok dolgot mutatott,
amit itt az iskolában
én is megtanulhatok.

Már megnőttem és nem félek,
s egyre többet tanulok,
persze akad néhány dolog,
amit még ma sem tudok.

De a tudást, amit eddig
a fejembe gyűjtöttem,
tanáraim ültették el,
és én velük öntöztem.

Köszönöm hát nektek most a
bátorítást, türelmet.
Jó tanárok, tőletek lesz
több és jobb a kisgyermek.

1000 hátralévő karakter


Legyél részese a Mesefarm varázslatának!

Iratkozz fel a Mesefarm hírlevelére, ha szívesen kapnál értesítést új mesékről, versekhez kapcsolódó anyagokról, játékos fejlesztő feladatokról és szülőknek szóló ötletekről.

Feliratkozás után egy megerősítő e-mailt küldünk. Ha nem találod, érdemes megnézni a Spam vagy a Promóciók mappát is.

A hírlevelet csak a megerősítés után tudjuk elküldeni.

0
Megosztás