Olvasósegéd

Andrássy Réka: A Balaton 

A Balatonban az jó, hogy nincsen benne cápa
és nagymama is be tud menni, mert leér a lába.

Nagymama az én kedvemért majdnem bármit megtenne,
de még az én kedvemért se megy bele a tengerbe.

Egész nap az árnyékban ül, de így is jó a kedve,
ha elfárad ülve alszik és horkol, mint egy medve.

Színes, csíkos pulóvert köt, hogy ne fázzak majd télen,
mert nagymama majdnem bármit megtenne énértem.

Csak a tengerbe nem mer bemenni, mert nem ér le a lába
és nagyon fél, hogy megeszi őt ebédre egy cápa.

1000 hátralévő karakter


Legyél részese a Mesefarm varázslatának!

Iratkozz fel a Mesefarm hírlevelére, ha szívesen kapnál értesítést új mesékről, versekhez kapcsolódó anyagokról, játékos fejlesztő feladatokról és szülőknek szóló ötletekről.

Feliratkozás után egy megerősítő e-mailt küldünk. Ha nem találod, érdemes megnézni a Spam vagy a Promóciók mappát is.

A hírlevelet csak a megerősítés után tudjuk elküldeni.

0
Megosztás