Dió Magazin
Irodalmi és ismeretterjesztő portál

Az Ocean Art víz alatti fotóverseny nyertesei

1. helyezett - Greg Lecoeur - Hidegvíz kategória - "Rák-evő fóka"

 Az Ocean Art víz alatti fotóverseny nyertesei

 Mindenki szereti a jó fotópályázatot, igaz? A tehetséges zsűri válogatott lenyűgöző fényképei  tökéletes módszer nemcsak szórakozás, hanem inspiráció megtalálására. A Underwater Photography Guide nemrég hirdette meg 2019-es Ocean Art Contest versenyének nyerteseit, 16 különféle kategóriában.

Az Ocean Art víz alatti fotóverseny több mint 85 000 dollár nyereményt kínál, és több ezer pályázati anyagot vonzott be. A Underwater Photography Guide ezt a versenyt a világ egyik legrangosabb természetfotós versenyének írja le. Az idei pályázatok 78 országból érkeztek, ez egy elég lenyűgöző szám, amely garantálja a szilárd képviseletet az egész világon. A 2019. évi verseny nyerteseit Tony Wu, Martin Edge, Marty Snyderman és Scott Gietler választotta ki.

Forrás: boredpanda.com

5. hely - Tianhong Wang - Blackwater kategória - "Menyasszony"
Tiszteletbeli említés - Somogyi Enrico - Kompakt széles látószögű kategória - "Coconut Octopus"
3. helyezett - Steven Kovacs - Blackwater kategória - "Oroszlánhal"
1. helyezett - Fabien Michenet - Blackwater kategória - "Kígyófogó"
3. helyezett - Dave Johnson - makrókategória - "The Hyponotist"
2. helyezett - Paolo Bausani - Blackwater kategória - "Takaró polip"
1. - Paula Vianna - Tengeri életviteli kategória - "Egy barátságos út"
4. helyezett - Johan Sundelin - Hidegvíz kategória - "Fogás"
3. helyezett - George Kuo-Wei Kao - A kezdő makrókategória - "Ki ez?"
1. helyezett - Virginia Salzedo - Portré kategória - "Gaspare"
2. helyezett - Andrea Pescarolo - Nudibranchs kategória - "A birka"
Tiszteletbeli említés - Celia Kujala - Hidegvíz kategória - "Üdvözlő Bizottság"
3. helyezett - Fabien Martinazzo - Kompakt makrókategória - "Telle Une Torpille Pelagia Cherche Sa Proie"
4. helyezett - Emry Oxford - Portré kategória - "Cuba Croc"
2. helyezett - Nicholas More - Reefscape kategória - "Mangrove puha korall"
Tiszteletbeli említés - Naomi Strong - A kezdő makrókategória - "Mit nézel?"
Tiszteletbeli említés - Jose Antonio Castellano - Széles látószögű kategória - "A móló alatt"
2. helyezett - Tobias Friedrich - Hidegvíz kategória - "Icerock"
1. helyezett - Jules Casey - kezdő makrókategória - "Seahorse Bus"
Tiszteletbeli említés - Mirko Zanni - Hidegvíz kategória - "Reflection"
1. helyezett - Lorincz Ferenc - Kompakt viselkedéskategória - "Nyitott szájcsiszoló"
Tiszteletbeli említés - Lawrence Wu - Kompakt viselkedéskategória - "A harc a nőkért"
3. helyezett - Benhur Sarinda - Kompakt széles látószögű kategória - "Nyújtás"
Tiszteletbeli említés - Pedro Carillo - Tengeri életviteli kategória - "A kórus"
1. helyezett - George Kuo-Wei Kao - Kezdő széles látószögű kategória - "A Pásztor"
2. helyezett - George Kuo-Wei Kao - Újonc széles látószögű kategória - "A kék boltív"
4. helyezett - Qing Lin - Supermacro kategória - "Spikefin Goby"
2. helyezett - Somogyi Enrico - Víz alatti művészeti kategória - "Szőrös napkeltekor"
1. helyezett - Shane Gross - Védelmi kategória - "Áldozat"
4. helyezett - Borut Furlan - széles látószögű kategória - "Anemone City"
1. helyezett - Stephano Cerbai - Makró kategória - "Radiográfia"
4. helyezett - Hannes Klostermann - Tengeri életviteli kategória - "Furcsa találkozók"
1. helyezett - Jenny Stock - Nudibranchs kategória - "Kezeli a Maloolaba folyót"
Tiszteletbeli említés - Galice Hoarau - Portré kategória - "Snooty"
5. hely - Francis Perez - Védelmi kategória - "Tengeri teknős csapdába esett"
3. helyezett - Andrey Savin - Nudibranchs kategória - "Az ég"
2. helyezett - Davide Lombroso - Portré kategória - "Nézz rám"
1. helyezett - Paolo Isgro - Supermacro kategória - "Bohóchal tojás"
1. helyezett - Francisco Sedano - Víz alatti művészeti kategória - "Psychedelic Seahorse"
2. helyezett - Tobias Friedrich - széles látószögű kategória - "A motor"
2. helyezett - Fabien Martinazzo - Kompakt viselkedéskategória - "A papagájhalak védő kókuszja"
2. helyezett - Wu Yung-Sen - makrókategória - "A történet"
3. helyezett - Claudo Zori - Portré kategória - "Varangyok"
3. helyezett - Brooke Lori Pyke - Védelmi kategória - "Műanyag leves"
4. helyezett - Somogyi Enrico - Kompakt széles látószögű kategória - "Üvegcsónak"
4. helyezett - Mauro Apuleo - Nudibranchs kategória - "Zöld mező"
3. helyezett - Somogyi Enrico - Reefscape kategória - "Reef At Sunrise"
3. helyezett - Jenny Stock - Víz alatti művészeti kategória - "Bubble Portrait"
2. helyezett - Alessandro Grasso - Védelmi kategória - "Csapdába esett"
3. helyezett - Johan Sundelin - Hidegvíz kategória - "Éhes"
3. helyezett - George Kuo-Wei Kao - Kezdő széles látószögű kategória - "Welcome to Mikura-Jima"
1. helyezett - Eduardo Acevedo Fernandez - Reefscape kategória - "Raja Ampat"
1. helyezett - Nicholas More - széles látószögű kategória - "Blur Of Sweetlips"
3. helyezett - Adam Martin - széles látószögű kategória - "A Tornádó Szeme"
1. helyezett - Stan Chen - Kompakt makrókategória - "Lemon Goby"
2. helyezett - Stan Chen - Kompakt makrókategória - "Ponda Goby tojással"
1. helyezett - Grey Talia - Kompakt széles látószögű kategória - "Blended"
2. helyezett - Paolo Bausani - Tengeri életviteli kategória - "Halálos folyadék"
2. helyezett - Leon Zhao - Supermacro kategória - "Virágok bujkálása"
Tiszteletbeli említés - Kimber Greenwood - Víz alatti művészeti kategória - "Untitled"
Tiszteletbeli említés - Pasquale Vassallo - Védelmi kategória
A berber oroszlán
A kis gyufaárus lány

Kapcsolódó tartalom

 

Hozzászólások

Még nincs ilyen. Legyél te az első hozzászóló.
Már regisztráltál? Lépj be
Vendég
2020. február 24. hétfő

Captcha kép