Dió Magazin
Irodalmi és ismeretterjesztő portál

Az Ocean Art víz alatti fotóverseny nyertesei

1. helyezett - Greg Lecoeur - Hidegvíz kategória - "Rák-evő fóka"

 Az Ocean Art víz alatti fotóverseny nyertesei

 Mindenki szereti a jó fotópályázatot, igaz? A tehetséges zsűri válogatott lenyűgöző fényképei  tökéletes módszer nemcsak szórakozás, hanem inspiráció megtalálására. A Underwater Photography Guide nemrég hirdette meg 2019-es Ocean Art Contest versenyének nyerteseit, 16 különféle kategóriában.

Az Ocean Art víz alatti fotóverseny több mint 85 000 dollár nyereményt kínál, és több ezer pályázati anyagot vonzott be. A Underwater Photography Guide ezt a versenyt a világ egyik legrangosabb természetfotós versenyének írja le. Az idei pályázatok 78 országból érkeztek, ez egy elég lenyűgöző szám, amely garantálja a szilárd képviseletet az egész világon. A 2019. évi verseny nyerteseit Tony Wu, Martin Edge, Marty Snyderman és Scott Gietler választotta ki.

Forrás: boredpanda.com

5. hely - Tianhong Wang - Blackwater kategória - "Menyasszony"
Tiszteletbeli említés - Somogyi Enrico - Kompakt széles látószögű kategória - "Coconut Octopus"
3. helyezett - Steven Kovacs - Blackwater kategória - "Oroszlánhal"
1. helyezett - Fabien Michenet - Blackwater kategória - "Kígyófogó"
3. helyezett - Dave Johnson - makrókategória - "The Hyponotist"
2. helyezett - Paolo Bausani - Blackwater kategória - "Takaró polip"
1. - Paula Vianna - Tengeri életviteli kategória - "Egy barátságos út"
4. helyezett - Johan Sundelin - Hidegvíz kategória - "Fogás"
3. helyezett - George Kuo-Wei Kao - A kezdő makrókategória - "Ki ez?"
1. helyezett - Virginia Salzedo - Portré kategória - "Gaspare"
2. helyezett - Andrea Pescarolo - Nudibranchs kategória - "A birka"
Tiszteletbeli említés - Celia Kujala - Hidegvíz kategória - "Üdvözlő Bizottság"
3. helyezett - Fabien Martinazzo - Kompakt makrókategória - "Telle Une Torpille Pelagia Cherche Sa Proie"
4. helyezett - Emry Oxford - Portré kategória - "Cuba Croc"
2. helyezett - Nicholas More - Reefscape kategória - "Mangrove puha korall"
Tiszteletbeli említés - Naomi Strong - A kezdő makrókategória - "Mit nézel?"
Tiszteletbeli említés - Jose Antonio Castellano - Széles látószögű kategória - "A móló alatt"
2. helyezett - Tobias Friedrich - Hidegvíz kategória - "Icerock"
1. helyezett - Jules Casey - kezdő makrókategória - "Seahorse Bus"
Tiszteletbeli említés - Mirko Zanni - Hidegvíz kategória - "Reflection"
1. helyezett - Lorincz Ferenc - Kompakt viselkedéskategória - "Nyitott szájcsiszoló"
Tiszteletbeli említés - Lawrence Wu - Kompakt viselkedéskategória - "A harc a nőkért"
3. helyezett - Benhur Sarinda - Kompakt széles látószögű kategória - "Nyújtás"
Tiszteletbeli említés - Pedro Carillo - Tengeri életviteli kategória - "A kórus"
1. helyezett - George Kuo-Wei Kao - Kezdő széles látószögű kategória - "A Pásztor"
2. helyezett - George Kuo-Wei Kao - Újonc széles látószögű kategória - "A kék boltív"
4. helyezett - Qing Lin - Supermacro kategória - "Spikefin Goby"
2. helyezett - Somogyi Enrico - Víz alatti művészeti kategória - "Szőrös napkeltekor"
1. helyezett - Shane Gross - Védelmi kategória - "Áldozat"
4. helyezett - Borut Furlan - széles látószögű kategória - "Anemone City"
1. helyezett - Stephano Cerbai - Makró kategória - "Radiográfia"
4. helyezett - Hannes Klostermann - Tengeri életviteli kategória - "Furcsa találkozók"
1. helyezett - Jenny Stock - Nudibranchs kategória - "Kezeli a Maloolaba folyót"
Tiszteletbeli említés - Galice Hoarau - Portré kategória - "Snooty"
5. hely - Francis Perez - Védelmi kategória - "Tengeri teknős csapdába esett"
3. helyezett - Andrey Savin - Nudibranchs kategória - "Az ég"
2. helyezett - Davide Lombroso - Portré kategória - "Nézz rám"
1. helyezett - Paolo Isgro - Supermacro kategória - "Bohóchal tojás"
1. helyezett - Francisco Sedano - Víz alatti művészeti kategória - "Psychedelic Seahorse"
2. helyezett - Tobias Friedrich - széles látószögű kategória - "A motor"
2. helyezett - Fabien Martinazzo - Kompakt viselkedéskategória - "A papagájhalak védő kókuszja"
2. helyezett - Wu Yung-Sen - makrókategória - "A történet"
3. helyezett - Claudo Zori - Portré kategória - "Varangyok"
3. helyezett - Brooke Lori Pyke - Védelmi kategória - "Műanyag leves"
4. helyezett - Somogyi Enrico - Kompakt széles látószögű kategória - "Üvegcsónak"
4. helyezett - Mauro Apuleo - Nudibranchs kategória - "Zöld mező"
3. helyezett - Somogyi Enrico - Reefscape kategória - "Reef At Sunrise"
3. helyezett - Jenny Stock - Víz alatti művészeti kategória - "Bubble Portrait"
2. helyezett - Alessandro Grasso - Védelmi kategória - "Csapdába esett"
3. helyezett - Johan Sundelin - Hidegvíz kategória - "Éhes"
3. helyezett - George Kuo-Wei Kao - Kezdő széles látószögű kategória - "Welcome to Mikura-Jima"
1. helyezett - Eduardo Acevedo Fernandez - Reefscape kategória - "Raja Ampat"
1. helyezett - Nicholas More - széles látószögű kategória - "Blur Of Sweetlips"
3. helyezett - Adam Martin - széles látószögű kategória - "A Tornádó Szeme"
1. helyezett - Stan Chen - Kompakt makrókategória - "Lemon Goby"
2. helyezett - Stan Chen - Kompakt makrókategória - "Ponda Goby tojással"
1. helyezett - Grey Talia - Kompakt széles látószögű kategória - "Blended"
2. helyezett - Paolo Bausani - Tengeri életviteli kategória - "Halálos folyadék"
2. helyezett - Leon Zhao - Supermacro kategória - "Virágok bujkálása"
Tiszteletbeli említés - Kimber Greenwood - Víz alatti művészeti kategória - "Untitled"
Tiszteletbeli említés - Pasquale Vassallo - Védelmi kategória
Icipici rongybaba
Leónárdó és az új lakó

Kapcsolódó bejegyzések

 

Hozzászólások

Még nincs ilyen. Legyél te az első hozzászóló.
Már regisztráltál? Bejelentkezés itt
Vendég
2020. augusztus 06. csütörtök

Captcha kép

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://aranydio.com/